Arash

7. dubna 2008 v 20:13 | Tereza Pospíšilová

Arash - jeden z velmi populárních zpěváků, producentů a textařů! Jeho koníčky jsou potápění, basketbal a skateboard, vlastní sbírku klobouků, sám je všechny nosí. Hudba, kterou by jste nalezli v jeho cédčkách je převážně dance music, kterou sám produkuje. V jeho dance muzice nalezneme arabské etno prvky.

Arashovi je 27, celé jméno zní Arash Labaf, narodil se v Íránu v městě Teherán. Do jeho rodiny patří matka, otec a 2 bratři. Arash je svobodný a podle dalších zdrojů se nechal slyšet, že hledá dívku na trvalo. Navíc je v Praze, tak dámy? Na co čekáte?Důležitým dnem je pro všechny fanoušky jistě 2.březen 2005, toť den, kdy vydal Arash své CD se jménem Arash Arash 2005, obsahuje celkem 6 singlů, a já tady pro vás mám seznam všech písniček:1) Tike Tike Kardi

2) Boro Boro

3) Templation

4) Yalla

5) Bombay Dreams

6) Mano to
Arashova rodina se koncem osmdesátých let přestěhovala do Švédska. Arash v této době ztratil hlas a utápěl smutek v alkoholu a dalších podobných látkách. Přes vše, co mu tvrdili lékaři, tedy že už nebude více zpívat, tak stejně jak o svůj hlásek rychle přišel, tak záhadně se mu opět vrátil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama